Купих скейтборда за дъщеря ми,...
Купих скейтборда за дъщеря ми, която е много доволна и не слиза от него. Удобен за маневриране и лек за каране. Дизайна му също е много приятен.
- qualité du rebond
- précision
- maniabilité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

