Bardzo dobra koszulka termoakt...
Bardzo dobra koszulka termoaktywna. Mam już 4 sztuki. Używam na rowerze, do biegania i trekkingu. Nie łapie zapachu potu przez długi czas. Jednak mam wrażenie, że z roku na rok są coraz mniejsze. Coraz trudniej mi się zmieścić w rozmiar M (178cm/~70kg).
- respirabilité
- adaptabilité morphologique
- chaleur
- Rapport qualité/prix

