niestety po kilku miesiącach m...
niestety po kilku miesiącach materiał się nieco rozciągnął i skręcił
- limitation des odeurs
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
niestety po kilku miesiącach materiał się nieco rozciągnął i skręcił
bardzo dobra na zimne dni. jednak wziąłbym rozmiar większą ;)
Grösse passt
Bequem
Jest super ,oddycha ,nie czuć zimna gdy koszulka mokra po spoceniu się
Rewelacyjna koszulka
veszek még belőle
Chaud et léger.pas d'odeur de transpiration.
Świetna! Szybko odparowuje, chłodzi w lato, grzeje w zimę. Korzystam z niej niemal co weekend i daje radę od długiego czasu. Lekko się kulkuje z czasem ale nie ma u mnie łatwego życia
很棒
Bardzo przyjemna, ciepła i funkcjonalna koszulka