Kupováno k pásu RUN500
Podložku jsme bral pod pás RUN500, aby mi nezničila jeho váha podlahu. Musím říct, že jsem asi čekal trošku víc - podložka je dost tenká a tlumení je docela nízké. Na nic jiného ji nepoužijete, protože ji z podpásu nebudete vytahovat :). A i kdyby budou v ní vytlačené důlky. Je nutné ji kombinovat s nějakou pevnější podložkou pod stojky pásu. Za t
- stabilité
- polyvalence
- amorti
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

