Fain fain, bun bun.
Foarte foarte ușoară, nici nu o simți în mână, se poate folosi direct pe flacăra la aragaz doar după ce se adaugă lichide, posibil să apară o ușoară modificare a culorii la bază după ce se folosește pe aragaz, am încălzit lichide și pe grătar de lemne dar numai căldură de la jar fără flăcări, reține lichide in buza superioara și trebuie insistat l
- facilité d'utilisation
- contenance
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

