Célnak megfelel, de nem szellőzik
Kerékpározás, kajakozás és vitorlázáshoz vettem, nyárra az erős napsugárzás ellen. A fényvédelmet el is látja, viszont egyáltalán nem szellőzik, és elképesztő meleg van alatta és úszok az izzadságban rövid idő után. Más termék után kell néznem, ez a magas diszkomfort érzet miatt nem vált be nekem. 20 fok körüli hőmérsékletben elmegy, de a nyári 30
- protection solaire
