Bezkonkurenční
Jednoduché stavění a ještě jednodušší balení. Rozměry balení jsou trochu větší, ale pokud se nechystáte se stanem jet na tůry ale spíše někam na dovolenou do kempu je to ideální.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Jednoduché stavění a ještě jednodušší balení. Rozměry balení jsou trochu větší, ale pokud se nechystáte se stanem jet na tůry ale spíše někam na dovolenou do kempu je to ideální.
Stan je po rozložení prostorný, neohřívá se uvnitř jako jiné stany. Stan je velmi kazový. Již jednou nám byla vyřízena reklamace s poznámkou, že zmíněný defekt se těmto stanům děje, nyní reklamujeme znovu. Pokud je defekt zapříčiněn špatnou manipulací, pak manipulace s ním není tak jednoduchá. Navíc je stan poměrně těžký a neskladný. Pokud
Dobrý den,
velice děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi tohoto produktu. Každá zkušenost je velmi cenná a pomáhá nám s vývojem nových modelů.
Je nám líto, že kvalita produktu neodpovídá Vašim požadavkům.
Budeme však rádi, když Vás…
ある意味ケシュアフリークと化している私。 最初はポップアップタイプ。 当初は「こんなの初心者向けのバッタモン」と思っていた。 ところが、設営撤収の簡便さにゾッコン。 ちなみに、キャンプ歴40年以上で大から小まであれこれ幕体を張ってきた。 そして現在のキャンプスタイルが、ワンタッチ3人用のインナーを取り払ってリビングとしてのシェルター活用。 寝床はその時の気分でポップアップタイプ3人用かワンタッチ2人用。 設営は両方合わせても10分かからない。 昔は設営・撤収にそれなりの楽しさを感じていたものの、高齢者となった今では億劫以外の何物でもない。 シェルターとしては2人用ではけっこう余裕。 3人用としても十分な居住性。 本当に重宝してます!
Brak przedsionka jest bardzo uciążliwy. W styczniu kosztował 999, obecna cena to jakieś nieporozumienie.
tente exceptionnelle achetée en juin 2022, utilisée avec plaisir en juillet 2022, séduisante par son habitabilité et sa facilité à monter et démonter, cassée en début juillet 2023, ramenée au décathlon d'achat qui n'a pas échangé la tente, mais fait un avoir pour un kit de remplacement des arceaux, à ce jour jamais trouvé sur internet.. on fait
Super
Tente ultra facile à monter et démonter seul. Système fresh&black efficace. Permet de dormir à deux en ayant la possibilité de rentré quelques affaires à l'intérieur. A voir la solidité dans le temps !
Stan je příjemně rozměrný, tak akorát pro 2 osoby + zavazadla. Rozkládání je skvělé, skládání je občas zajímavější, ale to asi u každého stanu. Složený je stan sám o sobě také docela velký a těžký, takže rozhodně není vhodný na pěší výlety a podobné srandy, ale jinak super.
Très très bien, très facile à monter, même seul, l'ouverture des deux côtés est très appréciables et même avec un matelas deux personnes, il reste de la place pour vos affaires