Bardzo spoko, na wycieczki row...
Bardzo spoko, na wycieczki rowerowe w zimno, czy w deszczu to ratuje gardło
- modularité
- évacuation de la transpiration
- chaleur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo spoko, na wycieczki rowerowe w zimno, czy w deszczu to ratuje gardło
ok
Praktičan, lak za održavanje, brzo se suši
fajny dobrze chroni od wiatru dobra jakość ładny kolor
Nice project.
Super
Ja najczęściej używam go na szyję, żeby się chronić przed wiatrem, ale czasem też się przydaje do zasłonięcia twarzy czy na głowę. Mały, lekki i warto do zawsze zabrać ze sobą na wycieczkę
Bandana multiuso, semplice e comoda. Protegge bene il viso dalla polvere sugli sterrati.
Okay okay