Hulajnoga dobrze wykonana, sol...
Hulajnoga dobrze wykonana, solidna, dzięki dużym kółkom wygodnie się jeździ po chodnikach, nierównościach. Stabilna, szybka, dobre hamulce.
- facilité d'utilisation
- contrôle du frein
- amorti
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Hulajnoga dobrze wykonana, solidna, dzięki dużym kółkom wygodnie się jeździ po chodnikach, nierównościach. Stabilna, szybka, dobre hamulce.
Excelent produs
Está muy bien acabado , fabricado con buenos materiales , es muy fácil de utilizar , es completo con su freno con maneta , las suspensiones y el caballete , se mueve muy ligero , en un carril bici con muy poca de pendiente va incrementando la velocidad que debo frenarlo un poco porque aumenta mucho la velocidad , los rodamientos funcionan con much
Wytzymała jeździ nią cała rodzina kto pierwszy złapie.
Super trotinette
Mercedes wśród hulajnóg. Polecam!
Najlepsza! Polecam dla dorosłych
Bardzo fajna hulajnoga. Jak stoi na stopce to trochę wywrotna ale podczas jazdy super
Super produkt
Mi hijo esta encantado con este patinete