używamy rower od roku. kupiliś...
używamy rower od roku. kupiliśmy jak córka miała 4 lata. od razu kupiliśmy bez kółek bocznych i nauczyłam ją jeździć w ciągu 2 dni. (a miała po kuzynce uzywaną 16 i nie było możliwe nauczenie jej jeździć - rower był za ciężki) teraz po przerwie zimowej trochę nią majta, ale to kwestia czasu. rower trzeba trochę samemu wyregulować. nam tarł łańcuch
- légèreté
- facilité de freinage
- compatibilité
- Rapport qualité/prix

