great quality.good service
great quality.good service
- légèreté
- facilité de freinage
- compatibilité
- Rapport qualité/prix
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
great quality.good service
Pesa poco es manejable, mi hijo de 4 años ha aprendido a andar con esta bicicleta en un día
Parfait pour un enfant 👍
wszystko działa jak należy solidny rower
Super kolo
Es fehlt ein Kinnschutz am Lenker
Bici bellissima
Colore stupendo
Robusta
Muy contento en nene!Fue un regalo de cumpleano!
Za tą cenę bardzo fajny dziecięcy rower. Dosyć lekki, córka szybko załapała i jest bardzo zadowolona. Bardzo praktyczne manetki hamulców, idealne dla 3-4 latka. Polecam
Synek dostał rowerek w prezencie, niestety zbyt ciężki dla 3 latka, ciągle pedałował do tyłu, a na ten wsiadł w sklepie i pojechał, co prawda z kółkami bocznymi ale jak na początek przygody rowerowej to i tak rewelacja, jestem bardzo zadowolony z zakupu