Moje 1.kolo velikosti 29'. Zat...
Moje 1.kolo velikosti 29'. Zatím velká spokojenost. Komponenty a zpracování na vysoké úrovni. Neplatím za značku. S čím se stále peru je šířka a tvar řídítek a můj úchop. Asi by pomohly rohy na řídítka, ale nejsem rozhodnutý pro toto řešení. Jediné "mínus," které může být pouze u mě, že mi chybí těžké převody. To v budoucnu vyřeším jiným tácem.
- rendement
- légèreté
