Z tej bluzy jestem zachwycona....
Z tej bluzy jestem zachwycona. Jest bardzo wygodna, rozciagliwa, ma zapinane kieszenie i dziurę na kciuka. Jedynie co to trochę się skulkowała na plecach ale myślę że jak ją przejadę golarką to będzie spoko.
- chaleur
- respirabilité
- coupe vent
- Rapport qualité/prix

