Świetna kurtka
Idelalna na lekki deszcz. Idealna na wietrzne dni.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Idelalna na lekki deszcz. Idealna na wietrzne dni.
Una giacca facile da indossare con vestibilità ottima
ottimo prodotto linee chode
Ripara dal vento e dalla pioggia, riscalda ed è comodissimo!
Great product
Efficace quand il pleut ou qu'il y a du vent. Mieux vaut être couvert dessous.
Pierwszą kurtkę XL kupiłam przez internet, ale była sporo za duża więc wymieniłam w sklepie stacjonarnym na... XL, która na mnie,o dziwo, pasowała! Kurtka była ostatnią w tym sklepie w tym rozmiarze i była okropnie wygnieciona. Pomyślałam, że się odwiesi. Ostatnio padało, więc kurtka była mi potrzebna. Niestety, kurtka się nie odwiesiła i wygląda
Ērta
สีสันสวยงาม กันละอองฝนได้ดี เหมาะกับเดินป่าฝนง่ายๆ
Trochę szeleści, poza tym ok.