Kurtka
Bardzo dobry zakup, kurtka bardzo ładnie się prezentuje. W 100% nieprzemakalna . Polecam gorąco
- imperméabilité
- facilité de transport
- facilité d'utilisation
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo dobry zakup, kurtka bardzo ładnie się prezentuje. W 100% nieprzemakalna . Polecam gorąco
Satisfaite
Cómodo, pero no resiste lluvia moderada durante más de 2h. No lo recomendaría para uso deportivo
De meeste regenjassen zijn lelijk. Maar deze regenjas doet waar ie voor is en ziet er nog elegant uit ook.
Tres joli imper et pratique
Niestety nie wygląda tak ładnie jak na zdjęciach, tzn. nie układa się ładnie i wygląda się trochę jak w worku. Klamerka do paska nie specjalnie się trzyma - po chwili pasek się rozluźnia, może to jest spowodowane materiałem z jakiego jest wykonany sam pasek. Ok, nie ważne. Ogólnie kurtka działa, nie przemaka i nie przewiewa, więc spełnia podstawowe
Lekka kurtka, nie przemaka, ale przy dłuższym deszczu warto mieć bluzę pod spodem bo robi się zimna.
Je suis ravie de mon achat. J'ai fait de la rando vélo où il a beaucoup plu.....
Il est top !!!!
Perfecta pentru concedii
Splnila očekávání.