Jestem zadowolona, szybko się ...
Jestem zadowolona, szybko się rozkłada i składa. Zajmuje mało miejsca w plecaku, szybko schnie. Sprawdzona w deszczu, lepiej mieć na sobie coś z długim rękawem, bo się przykleja i chłodzi. Ale to normalne dla tego materiału. Plus za ciekawy płaszczowy look.

