kurtka sprawdza się bardzo dob...
kurtka sprawdza się bardzo dobrze, wszystkie suwaki po roku czasu użytkowania pracują bez zarzutów, nie ma oznak zużycia na łokciach czy mankietach, chroni w Wietrzne dni, jest stosunkowo Długa więc dobrze chroni nerki, kieszenie są obszerne więc można zapakować dużo przedmiotów, w lekkich oponek deszczu bez żadnego problemu odprowadza wodę, kurtka
- imperméabilité
- chaleur
- poches
- Rapport qualité/prix
