Gecuta impermeabila, foarte buna!
Eu am luat gecuta, pentru mine, deoarece sunt scunda și mai cumpăr de la copii. M-am plimbat cu gecuta prin ploaie ușoară și și-a făcut treaba,m-a protejat de ploi moderate. Apa nu a intrat prin material. Însă este subțire, nu tine de cald. Era bun un buzunar interior, pentru telefon, dar nu are. Per total, este buna!
- imperméabilité
- respirabilité
- ventilation
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
