Fajna zgrabna kurtka, wcięcie ...
Fajna zgrabna kurtka, wcięcie w talii. Nie wygląda jak wiszący na kobiecie worek, tylko zgrabna kurteczka, dodatkowo praktyczne. Podszycie z polaru, dobrze chroni przed wiatrem.
- résistance au frottement
- coupe vent
- chaleur
- Rapport qualité/prix

