buena
es ligera y de aspecto muy bonito
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
es ligera y de aspecto muy bonito
Świetny rower, górna półka. Uśmiech syna bezcenny. Myślałem że grube koła będą spowalniały syna 7 lat ale nic z tych rzeczy, świetnie sobie radzi.
Bicicleta foarte usoara, usor de utilizat, calitate buna. Recomand!
O bicicleta usoara, frumoasa pentru pitica mea de 6 ani
Póki co syn zachwycony. Wizualnie na plus, hamulce tarczowe ( zobaczymy czy przetrwają spotkanie z 6 latkiem ) , 8biegow, grubasne opony - tylko gdzie amortyzatory? W porównaniu z niższym, tańszym modelem który jednak amorki posiada ogołocony jeszcze o ochronę mechanizmu przerzutek i stopkę.