Buon rapporto qualità prezzo, ...
Buon rapporto qualità prezzo, buono il sapore
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Buon rapporto qualità prezzo, buono il sapore
Consigliato
Fajny smak
Много трудно разтваряне без значение във вода или ядково мляко. Винаги оставят бучки.
Вкусът е доста блудкав особено разтворен във вода, но и в мляко не става вкусно.
Единственият + е цената, но за 5-10 евро повече може да си купите по-качествен продукт с по-добра разтворимост и вкус.
FOR SURE BUY IT!
Très bon produit au très bon goût ! Se dilue bien !
Goût très sympa. Produit efficace
Super goût
A bon gout et tres bien pour le petit dej ca me cale bien
Tasty, mixes fairly well in cold water (used with electric milk frother)