dobry dodatek na zimę np pod c...
dobry dodatek na zimę np pod czapkę jak wieje, od razu cieplej, jednak przy ujemnych temperaturach tylko w niej jest mi za zimno
- résistance
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
dobry dodatek na zimę np pod czapkę jak wieje, od razu cieplej, jednak przy ujemnych temperaturach tylko w niej jest mi za zimno
Fajna opaska w góry i nietylko. Dobrze opina głowę,nie zsuwa się. skład ok
nice fit
Abbastanza buona
Bien
Bardzo dobry produkt, używam podczas biegania oraz wedrówek górskich
sottile e calda!
super
Opaska w ma bardzo dobry krój i rozmiar, dobrze trzyma się na głowie. Jest ciepła jak w sam raz.
Lekka i wygodna oraz ciepła