Bardzo dobry produkt
Bardzo dobry produkt
- résistance
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo dobry produkt
Tiens bien autour de ma tête en tenant les cheveux en arrière acheté pour me démaquiller et non pour courir ou me tenir chaud aux oreilles
To już moja druga opaska, poprzednia jeszcze sygnowana logiem Forclaz. Super skład, cienka, idealna na lato. Czekam na inne kolorki. Po praniu nic się nie dzieje.
Idealna na rower dla dziecka borykającego się wiecznie z zapaleniami ucha w zdradzieckie wiosenne dni.
Kolor taki że dziecko łatwo dostrzec w lusterku rowerowym.
Używam jej na rowerze pod kask, sprawdza się doskonale.
I wouldn't change a thing about these.
Me gusta mucho
Příjemná na odvod potu z čela
Cieniutka ale mega ciepła i przewiewna
Prijeten in udoben trak. Perem ga v stroju in kakovost ostaja. Ni pa ravno za hudo zimo, morda kot podtrak pod drugo kapo.