polecam
polecam
- résistance
- chaleur
- douceur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
polecam
Dość cienka i wygodna. Kupiłem ją, żeby kask nie obcierał czoła — spełnia swoje zadanie.
Super produkt
bien pero finito (no abriga tanto), y sale mas verde que en la foto
Lekka i cienka. Jedna uwaga - kompletnie nie rozumiem dlaczego szew jest od wewnętrznej strony w połowie opaski - dla osób wrażliwych na tego typu nierówności będzie to kłopot. Szew spokojnie mógłby być z boku, tak, żeby nie uwierać. Podczas wielogodzinnej wycieczki może być to mało komfortowe.
jest ok szybko schnie
jestem bardzo zadowolona z zakupu, bandana cienka ale ciepła, mięciutka i wygodna, idealna do biegania czy na spacery
Utilizo para as voltas de bicicleta e é confortável. Resistente para ao frio e vento.
Fajna, cienka opaska merino. U mnie sprawdziła się świetnie zimą, kiedy czapka była zbyt gruba
Super super uwielbiam ją, to moja trzecia tylko inny kolor