Pomimo dużej pojemności dobrze...
Pomimo dużej pojemności dobrze trzyma się w koszyku.
- limitation du goût et des odeurs
- étanchéité
- préhension ergonomique
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Pomimo dużej pojemności dobrze trzyma się w koszyku.
Ok
Tiešām nav plastmasas garšas.
Super bidony za tą cenę
Koşularda yanımda taşımak için aldım. Gerçekten hiç koku ve tat yapmıyor o konuda içiniz rahat olabilir. Alınabilir bir ürün
Pratique quand il fait chaud.
Ce qui limite sa contenance, mais c'est normal.
Perfetta per le uscite veloci
Porządny duży bidon idealny do trenażera na dłuższe jazdy.
Bidon sprawdza się praktycznie w każdych okolicznościach Szczelny Dobrze się z niego pije bo jest miękki i można wyciskać z niego wodę Woda nie smakuje plastikiem Jedyny minus to że nie ma osłony na ustnik i bywa brudny ale wystarczy „przetrzeć ręką”
Durable and lightweight. Perfect for biking.