Funciona correctamente
Buen producto, aunque tienes que cerrar fuerte el bote. Cuando bebes, a veces se derrama agua por la rosca, no la boquilla.
- limitation du goût et des odeurs
- étanchéité
- préhension ergonomique
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Buen producto, aunque tienes que cerrar fuerte el bote. Cuando bebes, a veces se derrama agua por la rosca, no la boquilla.
Plusy: Jest szczelny, dobrze siedzi w uchwycie, nie zmienia smaku wody, ustnik sam się nie otwiera gdy butelka się nagrzeje, duża pojemność, jest przezroczysty, więc łatwo ocenić ile jeszcze wody zostało.
Minusy: Wygląda bardzo tandetnie, plastik błyskawicznie się rysuje od wkładania do uchwytu. Brak zatyczki chroniącej ustnik przed błotem i
Brak zapachów, wygodny ustnik. Polecam
Bardzo fajny zawór w bidonie, dzięki czemu można kontrolować ilość płynu
świetny bidon
Buen sistema antigoteo
sprawdza się
Útil y cómodo de usar
Bien mais un peu cher
Tato cyklistická láhev se stala mou oblíbenou. Dobře se až ní pije. Vejde se do ní skoro 1litr , nesmrdí. Jsem z ní nadšený.