kényelmes, csak méretre kicsit nagy (one sized)
Nagyon tetszik és jó minőségű sapka. Sajnos méretre számomra kicsit nagy (nem volt választható a mérete).
- chaleur
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Nagyon tetszik és jó minőségű sapka. Sajnos méretre számomra kicsit nagy (nem volt választható a mérete).
Kedves Eszter!
Köszönjük a pozitív visszajelzést és örülünk, hogy sikerült kiválasztani a megfelelő terméket a magad számára.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza…
BUEN GORRO PARA LA NIEVE, COMODO Y CALIENTE
Nagyon szeretem
Kedves Ágnes!
Köszönjük a pozitív visszajelzést és örülünk, hogy sikerült kiválasztani a megfelelő terméket a magad számára.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza…
Najcieplejsza czapka jaką miałem !!
Super confortable, agréable avec la doublure polaire et chaud. Pompon peut-être un peu gros. Les couleurs sont superbes.
Un ottimo prodotto
Fajna
Głęboka i ciepła. Nie spada z głowy
L ho comprato perché piaceva a mio figlio e lo indossa tutti i giorni...molto bello e caldo
Bonnet chaud