Bardzo dobra czapka . Cienka, ...
Bardzo dobra czapka . Cienka, dobrze dopasowana i nie powoduje ucisku pod kaskiem. Skutecznie chroni przed wiatrem i chłodem, a jednocześnie dobrze odprowadza wilgoć. Sprawdza się zarówno podczas treningów. Polecam
- chaleur
- évacuation de la transpiration
- adaptabilité morphologique
- Rapport qualité/prix

