Najlepšia čiapka akú som za po...
Najlepšia čiapka akú som za posledné roky mal. Omylom som si jednu zle vypral a kúpil som si takú istú.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Najlepšia čiapka akú som za posledné roky mal. Omylom som si jednu zle vypral a kúpil som si takú istú.
strasne picha na okrajoch, kde uz nie je podsivka, ale hreje
jó
Bardzo ciepła wełniana czapka, dobrze przykrywa uszy. W moim przypadku powoduje lekkie swędzenie skóry głowy, ale jest to do przeżycia.
Świetna czapka. Bardzo ciepła - idealnie sprawuje się na mrozie. Dobry patent z dodatkową polarową opaską na uszy i czoło wewnątrz czapki.
Czapka ładnie wykonana. Na początku nieco ciasna na głowie. Ciepła, ale nie powoduje nadmiernego pocenia głowy, jak w przypadku polarowych, sztucznych czapek. Sprawdziła się przy ujemnych temperaturach, w czasie dłuższego/ intensywniejszego marszu.
冰島保暖用
還不錯