讚
冰島防風保暖好看讚讚
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
冰島防風保暖好看讚讚
Czapka dobrze leży. Jest gruba i ciepła. Dodatkowa „wstawka” z polaru robi doskonałą robotę. Dogrzewa uszy, czoło i nie powoduje „gryzienia wełny”. Na mrozy idealnie się sprawiła.
Super ciepła
Bonnet au top et très doux
fantastyczna czapka. bardzo ciepła, duża (pasuje na moją dużą głowę), super wygodna. Kupiłam do biegania zimą, ale na codzień też mi sie sprawdziła.
Vraiment impeccable, confortable et chaud
Conforto térmico, estética e design.
Gorro extremamente confortável. O seu interior tem uma banda que protege a cabeça e permite que o gorro assente melhor.
Não tinha o hábito de vestir gorro, mas estou rendido ao conforto extra que se consegue nos dias mais ventosos e frios.
Recomendo a todas as pessoas que querem proteger os seus
ottimo, veramente caldo, anche con vento
Bon produit. Chaud et solide.