Ботушите вършат много добра ра...
Ботушите вършат много добра работа. Стабилни са и не пропускат вода. Подходящи са за сняг, но на лед се пързалят. Давам 5 звезди, защото е упоменато, че не са подходящи за лед, т.е. каквото е обещано, е спазено.
- chaleur
- imperméabilité
- adhérence
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

