Comodi e impermeabili.
Comodi e impermeabili.
- imperméabilité
- chaleur
- Look / Design
- adhérence
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Comodi e impermeabili.
Légère et agréable à porter pour tous les jours ou aller à la neige à un prix raisonnable
Pour la Laponie .. impeccable
Stabiler Schuh , guter Halt in den Schneeschuhen.
vraiment bien avec des températures négatives
Śniegowce doskonale sprawdziły się podczas tegorocznej zimy. Bardzo ciepłe i wygodne. Podszewa z bieżnikiem dobrze trzyma but na śniegu i lekkim lodzie, przy mocniejszym lodzie trzeba uważać.
Najlepsza jest część z gumy obejmująca dolną część buta. Dzięki gumie żadna chlapa, błoto i sól nie jest straszna
Super !
ciepłe i wygodne
Ciepłe, lekkie i wygodne, aktualna śnieżna zima pozwoliła sprawdzić ich użyteczność wiele razy i nie zawiodłam się - nie marznę i nie muszę się martwić,że buty przemokną w śniegu lub topniejącej brei.
W dodatku ładnie wyglądają :)
Per dies de pluja