Bardzo dobry termos. Sprawdził...
Bardzo dobry termos. Sprawdził się podczas 45km leśnej wędrówce w marcową noc. Herbata podczas wędrówki cały czas była ciepła. Dokupiony drugi taki sam w tym że o pojemności 0.4l Nigdy nie miałem lepszego termosu, za naprawdę śmieszne pieniądze.
- isotherme
- facilité d'utilisation
- réparation
- Rapport qualité/prix
