günlük kullanımda yeterli fiya...
günlük kullanımda yeterli fiyat performans ürünü
- isotherme
- facilité d'utilisation
- facilité d'entretien
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
günlük kullanımda yeterli fiyat performans ürünü
Bardzo długo trzyma ciepło. Kawa zrobiona z rana jest nadal gorąca wieczorem. Polecam serdecznie
biraz büyük ama işini yapıyor
bien
çok iyi
Parasını bu kadar hak eden bir ürün almamıştım daha önce.
Kaliteli, işlevsel. Klasik olması gereken dümdüz termos.
Wlałem gorącą herbatę w poniedziałek, otworzyłem w czwartek — nadal parzyła język i lekko mnie zbeształa, że za szybko piję. Trzyma temperaturę lepiej niż ja trzymam postanowienia noworoczne. Kubek dołączony to klasa wyższa, czuję się jak dyplomata na szczycie.
To już 3 kupiony w ostatnim czasie, tak jak pisałem wcześniej , długo trzyma ciepło jak równa zimne napoje , naprawdę wart swojej ceny a jak się uda kupić w promocji to tym bardziej
Sürekli kullanıyorum çek çok memnunum ısı yalıtımı da çok güzel uzun süre içindekini sıcak tutuyor ben genellikle piknik yaparken kullanıyorum