Bardzo dobry jak za te pieniadze
Bardzo fajny kask jak za cenę 200zl ,za więcej wolałbym cos lepszego kupić, jeśli jest otwarta szyba potrafi zamarznąć na niej pot.. Nie wiem czy to norma bo nie miałem podobnego kasku na sobie.
- maintien du produit
- ventilation
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
