Přilba
V pořádku
- maintien du produit
- ventilation
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
V pořádku
Maximalna spokojnosť, odporúčam
Gąbka uszczelniająca pod oczami odkleiła się po 3 zjazdach. Zamierzam zwrócić produkt na reklamacje ale chciałbym zachować sam kask będzie mnie satysfakcjonował nawet voucher na kolejne zakupy w Decathlon. Kask spełnia swoje zadanie natomiast sama gąbka uszczelniająca wg mnie niepotrzebna lub powinna być lepiej przyklejona
Affascinante perché unisce le caratteristiche speciali di un casco con la linea aggressiva che mi piace!
Bardzo fajny kask Dobra widoczność Jestem zadowolona
Confortable a porter, pas la sensation d'avoir un casque lourd sur la tête.
Visière très bien pour le beau temps et se remonte facilement.
Bardzo dobry produkt.
kask 2 w 1. Google mam zawsze przy sobie. kask również porządnie wykonany . nie rysuje się. jedyny minus to to że google nie posiadają żadnego woreczka ochronnego . trzeba uważać na nie
Spełnia swoje zadanie. Własny kask zawsze lepszy niż z wypożyczalni.
Wygodny, opuszczana osłona robi robotę. Jeżdżę w okularach i takie rozwiązanie świetnie się sprawdza.