Bardzo dobry kask
Kask bardzo dobry, wygodny, solidny, jednocześnie lekki, dobry zakup.
Jedynym minusem jest to, że chcąć zamontować kamerę sportową na kasku, nie może być ona przyczepiona z przodu ponieważ nie będzie możliwe otworzenie szyby. Warto wziąć to pod uwagę.
- maintien du produit
- ventilation
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

