osoba nosząca okulary
Jestem osoba noszącą okulary na codzień. Wcześniej jeździłem w googlach ale były nie wygodne - dociskały okulary. Mam taki problem, że oczy mi łzawią jak jadę na nartach - szybka to rozwiązuje, jest super, okulary się pod nią mieszczą bez problemu. Po zasłonieniu szyby faktycznie nie paruje i okulary tez nie parują - jest to zabezpieczone dołem.
- maintien du produit
- ventilation
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

