Kaip už tokią kainą, tai labai...
Kaip už tokią kainą, tai labai geri
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Kaip už tokią kainą, tai labai geri
孩子喜欢
Marimea 36 e prea mica
Zgodny z opisem, niestety obtarły z tyłu, trzeba rozchodzić w długich i grubszych skarpetkach
Pekné ale tvrdá päta. Zatiaľ sa mi nepodarilo ich rozchodiť, obávam sa zodretej kože na päte
Good sturdy and comfortable. I have narrow feet but this was v narrow and chafed my little toe in the bigger foot. More room would be good on the sides
udoban dizajn i lijepa boja
买给父母的,很好穿。防滑又耐磨
las peores zapatillas que he comprado en mi vida, me han llenado el pie de rozaduras, son excesivamente duras. Me las compré para sacar el perro por el parque para no gastar unas mejores para ese fin, pero desde luego que decatlón a patinado con este producto, son baratas si pero no valen la pena ni a ese precio
Boty jsem zakoupila ve velikosti, kterou nosím více než patnáct let a nikdy jsem u žádných bot neměla problém. Tyto bohužel byly úzké a těsné, v kombinaci s jejich tvrdostí jsem z nich i při krátkém zkoušení měla puchýře nad patami. Byla jsem zklamaná, protože jsem četla kladné hodnocení od jiných zákazníků.
Vyměnila jsem je za větší