가성비 좋아요..
주로 나이키 카본화를 신었는데 오늘 이 신발 테스트 해보니 나이키에 비해 그리 나쁘지 않은 것을 보니 가성비 좋습니다.
리뷰에 사이즈가 좀 크게 나왔다는 글이 많아서 매장서 직접 신어보니 나이키 신발 보다는 한 칫수 적게 신는 것이 적당하네요.
결론은 대회서 신어도 될 정도로 성능 괜찮습니다.
- relance
- amorti
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
주로 나이키 카본화를 신었는데 오늘 이 신발 테스트 해보니 나이키에 비해 그리 나쁘지 않은 것을 보니 가성비 좋습니다.
리뷰에 사이즈가 좀 크게 나왔다는 글이 많아서 매장서 직접 신어보니 나이키 신발 보다는 한 칫수 적게 신는 것이 적당하네요.
결론은 대회서 신어도 될 정도로 성능 괜찮습니다.
Chciałem sprawdzić , bo cena przystępna i faktycznie to rozwiązanie dużo zmienia. Jesli spokojne wybieganie robiłem tempem 5:45 to w tych butach urwałem od razu 15 / 20 sekund . Buty wygodne, miękki i cienki zapiętek sprawia mi kłopoty przy zakładaniu i tutaj potrzebna jest łyżka do obuwia, co dla takich leniuchów jak jest minusem . Szkoda że
跑步或走路都很舒適。
重量輕,很適合訓練及比賽日穿。
De bonnes carbone pour un petit prix. Excellente sur des séances fractionnées où on rescend bien cette effet en grande foulée et vitesse. Venant de grande marque, cette kiprun fait très bien le taf avec légèreté et dynamisme.
usual Kiprun reliability, just amazing.
Super
Très très bien
Buty bardzo sprężyste. Odbijają się jak piłeczki tenisowe. Szybkie treningi wychodzą idealnie. To moje drugie buty z karbonem (po zoom fly 4) i na pewno kiprun uważam za warty uwagi. Zwłaszcza za taką cenę.
Jedyne do czego można się przyczepić, to uczucie jakby pięta uciekała na bok. Nie przeszkadza w biegu, ale trzeba się przyzwyczaić.
Tres satisfait de l’achat. J’attendais mon premier marathon pour donner mon avis et je suis très content. Légèreté, confort, rapport qualité/prix …