Boty nejsou pro vyšší nárt
Boty jsou prodyšné a dobře tlumí dopad při chůzi. Cena byla dobrá, boty jsou moc hezké, ale oproti obrázku se mi boty zdají spíše užší (koupeno online) a hlavně dost táhnou přes nárt, v místech hned za prsty, kde nelze botám již povolit tkaničky. Pro skate boty bych si představovala více prostoru pro nohu, zvlášť když jsou boty vedeny jako unisex
- Rapport qualité/prix
- accroche
- amorti
- flexibilité multidirectionnelle

