Bardzo je lubię
Dopiero od miesiąca jeżdżę w trasy w okolicach 50 km i przy takim dystansie te spodenki bardzo mi odpowiadają :) To moje pierwsze spodenki z poduszkami, więc nie mam porównania z innymi, ale z tych jestem bardzo zadowolona. Będę testować na dłuższych trasach w przyszłości
- Rapport qualité/prix
- évacuation de la transpiration

