Saya sangat nyaman memakainya
akan merekomendasikan pada kawan
- chaleur
- compacité
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
akan merekomendasikan pada kawan
Bardzo ciepła! Nawet za ciepła na wędrówkę po Tatrach
Bellisima
It was super comfortable
très confortable, légère et chaude, belle coupe.
Spokojenost.
Świetna kurtka, bardzo lekka i nie ogranicza swobody ruchów, a przy tym bardzo ciepła, z wygodnymi kieszeniami. Jedynym minusem jest to, że kieszenie nie są ocieplane i nie grzeją dobrze rąk bez rękawiczek :(
Wygodna i ciepła. Nie wiem jak z trwaloscią ale poprzednią z Decathlonu mam ponad 10 lat (inny model, bardziej wiosenna)
Légère chaude imperméable confortable
Super kurtka