Całkiem dobry chwyt mimo że gr...
Całkiem dobry chwyt mimo że grube
- chaleur
- imperméabilité
- solidité
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Całkiem dobry chwyt mimo że grube
„Bardzo dobra jakość, szybka dostawa!”
Niestety rękawiczki totalnie nie trzymają ciepła. Podczas zimowej wspinaczki ponokolo 45 min przestałem czuć palce, mimo że znajdowały się w rekawiczkach. Dodatkowa są bardzo sztywne, więc nie ma mowy o używaniu jakiegokolwiek sprzętu.
Gants achetés à la bonne taille mais trop de rembourrage au niveau des doigts ce qui fait que les doigts sont comprimés (pourtant j’ai des doigts fins) et ils ont froids. Mauvaise préhension du fait du rembourrage trop important
Rukavice super teplé, kůže kvalitní, zas tak přesné nejsou na úkor tepla ale zpracování super
Najlepsze rękawice w tej cenie. używałem do -35° odczuwalnej. zalecam brać nawet 2 rozmiary wieksze żeby było więcej luzu w środku. ciężki temat jeśli chodzi o wspinanie, bo nie czuć w nich żadnego sprzętu tymu hms, lina, Przyrząd itd. chwyt mają bardzo dobry (materiał taki, że z rąk nic nie wypadnie) ale to nie oznacza, że w ogóle czujecie co
Przetestowane na zimowych kursie w tatrach. Sprawdziły się dobrze, wydają się przeznaczone właśnie do tego. Przy ponad -15 może być zimno.
Très agréable garde bien la chaleur légèreté
No se puede pedir más, calientes y cómodos. Quizás un poco incómodo para agarrar alguna cosa.
Bardzo cieple, wodoodporne rekawice. Spisaly sie przy bardzo niskich temperaturach. Polecam