Mocno polecam
Z ręką na sercu polecam. Odporne na wilgoć ale zawsze warto dodatkowo zaimpregnować sprayem. Dobrze izolują od zimna, ciężko jest zgubić rękawiczkę bo można je połączyć gumkami. Na wyjazd w góry idealne. Polecam prać ręcznie
- chaleur
- imperméabilité
- Rapport qualité/prix
- résistance
