Gants reusch dweller gtx
Testés à -15° vent froids et sec
- chaleur
- imperméabilité
- résistance au frottement
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Testés à -15° vent froids et sec
Bardzo dobre.
Er zijn geen kussen aanwezig om ze niet kwijt te raken
Wat voor skin handschoenen voor mij belangrijk is
Много са добри
Fajne acz sztywne przy palcach. Można się tego spodziewać biorąc pod uwagę, że pokryte skórą. Przy -2 (odczuwalnych -6) nieco marzną palce po 35 minutach spaceru spokojnego. Zobaczymy jak będzie przy aktywniejszym trybie i wiekszej wilgoci.
Kupiłem rękawiczki (bez apki). Niestety szkoda, że nie założyłem obu jeszcze w sklepie. Okazało się że prawa jest super, a w prawej są bardzo twarde (bolące i kłujące w rękę) grudy. jakbym wiedział to wziąłbym inną parę z tego modelu. Nie mniej jednak niestety nie wiem jak to przeszło kontrolę jakości.
Gants de très bonne qualité chauds et très confortables
Seul hic : pas de dragonnes. Dommage pour des gants de ski...
Super porządne rękawice, ciepłe. Swoje kosztują, ale czuć jakość, skóra u góry i na dole robi robote!
Ik heb ze gebruikt tijdens de week Lapland. Alleen bij het ijskarten (bij -16) koude handen gehad, maar daar voldeed geen enkele handschoen. Bij alle andere activiteiten geen last van koude handen. Skiën, snowboarden ook daarvoor een geschikte handschoen.