Valóban sokáig tartja a hidege...
Valóban sokáig tartja a hideget, nem volt lehetőségünk újra lefagyasztani a jégakkut, de még anélkül is 2 napig teljesen jól használható volt. Nagy a belső kapacitása, sok mindent bele tudtunk pakolni.
- isotherme
- compacité
- facilité d'utilisation
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

