Comodas
Tallan un poco grandes. Tengo talla 40 y la M me va bien pero un poco “floja”
- chaleur
- facilité de transport
- confort d'accueil
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Tallan un poco grandes. Tengo talla 40 y la M me va bien pero un poco “floja”
Très confortable, robuste, j'en recommande un !!! Les poches sur le côté sont bien pour le portable, mouchoirs....
Agréable à porter pour rando au printemps
Son muy cómodas y quedan muy bonitas
Très agréable à porter qui laisse une bonne liberté de mouvement.
ładnie leżą, są dopasowane i wysokie
Kupione w listopadzie zeszłego roku, noszone sporadycznie po domu. Obecnie tylko do śmieci: materiał pełen kulek i wytarć, a ponadto puszcza oczka na szwach jak zwykłe rajstopy. Jakby tego było mało dziwaczny krój - bardzo wąskie w łydce a bardzo szerokie w talii - ciągle zjeżdżają w dół z powodu za szerokiej talii i mało elastycznej dzianiny.
Pani Izabelo,
Dziękujemy za zamieszczenie opinii na temat naszych legginsów turystycznych. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji.
Zapraszam do najbliższego sklepu Decathlon gdzie doradca sportowy pomoże ocenić produkt i i rozpatrzy ewentualną…
J'ai pris du XXL au lieu de XL
Taille un peu grand mais très agréable
bonne qualité. belle découpe. poche coté bien utile