Ciepłe dla zmarźlaków
Nie wiem jak sprawdzają się w miejscu ich przeznaczenia czyli w wysokich górach zimą. Mam potwornie marznące ręce i to póki co jedyne rękawice jakie zapewniają względny komfort cieplny w temperaturze ok. -5C. Oczywiście nie ma mowy o wykonywaniu dłońmi jakichkolwiek operacji, chociaż da się trzymać kijki. Pewnym minusem jest rozmiar, XS jest
- chaleur
- compacité
- Rapport qualité/prix

