Bardzo wygodne i ciepłe łapawi...
Bardzo wygodne i ciepłe łapawice. Będąc w górach przy odczuwalnej temperaturze -25*C nie marzły mi ręce, za tą cenę naprawdę warto.
- chaleur
- solidité
- compacité
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo wygodne i ciepłe łapawice. Będąc w górach przy odczuwalnej temperaturze -25*C nie marzły mi ręce, za tą cenę naprawdę warto.
Péřové rukavice se skvělým tepelným komfortem. Vystužená dlaňová část. Chybí pouze stahování na zápěstí. Zatím vše drží, kvalitní použitý material, poctivé švy. Dobrá cena/výkon.
Super hřejivé palčaky s kvalitním koženým materiálem v oblasti dlaně a palce. Na hřbetu prodyšný materiál. Pohodlné a příjemné díky microplišové podšívce. Bohužel chybí stahovánío okolo zápěstí. Dobrý poměr cena / výkon.
Dają radę. Mojej konkubinie zawsze marzyły ręce w górach (polskic) w zimę. Aktualnie są jej ulubionymi.
Używam od kilku miesięcy, bardzo dobry produkt.
De handschoenen zijn groot en lomp. Ik kon door de handschoenen niks vasthouden en zaten niet lekker. Hierdoor maar 1 keer aangehad, zonde van mijn geld
Ottimo acquisto. Guanti caldi e comodi. Prezzo adeguato.
Li consiglio s chi ha problemi di circolazione alle mani.
Bardzo dobrze sprawdziły się na kilku wyprawach na szczyty 5 i 6-cio tysięczne w temperaturze około - 20°.
Tiens chaud mais pas hyper pratique pour manipuler des objets. Après pas sûr que d'autres gants soient mieux
excellent gloves, great cuff tightners/looseners, terrible sizing,way too big